ABOUT AUTHOR

sobota 17. prosince 2016

RED CONVERSE


Kdo mě sleduje na instagramu ví, že tenhle rok jsem měl období, kdy jsem jaksi propadl converskám. No prostě jsem si koupil v krátkym sledu rovnou troje. Teda dvoje, jedny mi přivezla Domča z Ameriky a přesně tyhle, červený, jsou moje nejoblíbenější. V tomhle outfitu jsem je skombinoval s roztrhanejma džínama ze Zary a černým kabátem z H&M, kterej už mam nějakej ten pátek. Škoda, že teď jsou nenositelný, páč je zima jak sviňa a mý nohy mrznou jak Nastěnka z Mrazíka :D  Converse jsou pro mě proste klasika, něco co prostě nikdy nevyjde z módy, ikdyž teďkonc je ten sneakers hype trošku jinde. Sdílíte můj názor co se týče converse nebo se vám nepáčí?5 komentářů:

 1. Conversky miluju, mam doma snad 10 paru (pravda, nektere maji uz sva nejlepsi leta za sebou, ale tyhle boty se nosi do roztrhani :D).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak 10 parů je fakt dost :D Ale jak rikas, tyhle boty se nosi do roztrhani :)

   Smazat
  2. Tak nasbírané za léta, ale nemám srdce je vyhodit ještě, čekám, až mi u některých odejde podrážka :D Jinak ty tvý červený jsou fakt skvělý :)

   Smazat
  3. S tim vyhazovanim ti rozumim. Dekuju :)

   Smazat
 2. Zrovna tyhle tvoje jsou super, miluju červenou barvu a doma mám 5 párů :) z toho jedny vysoké červené, ale ta tvoje červená je hezčí, já mám takovou křiklavě červenou :/ :)

  OdpovědětSmazat