ABOUT AUTHOR

středa 25. ledna 2017

COATED HOODED PARKA

Poslední dny, spíš teda týdny, když nepočítám týden na horách, je mojí většinovou náplní dnů učení. To je taky důvod proč teď moc nepíšu články. No ještě týden, dva a konečně to bude za mnou! Nemůžu se dočkat. Koněčně si oddychnu a budu se zas moct naplno věnovat věcem, který mám rád. 
Teď už k outfitu. Hlavním prvkem mého outfitu je parka od Tommyho Hilfigera, kterou jsem dostal jako pozdní dárek k vánocům, čekal jsem na slevu a vyplatilo se :D Parka je neskutečne teplá, vnitřek tvoří husí peří a já si ji hned zamiloval. Parku jsem doplnil o další mý aktuálně oblíbený kousky oblečení, a to roztrhané džíny,  který mi jsou teď nějak těsnější..proč asi,  chelsea boty, které jsem si nedávno pořídil a tašku stejné značky jako je bunda. 
Trošku vrabčí hnízdo na tý hlavě :D
Počkat já se směju?? Víte proč? Protože se během focení jeden chlápek rozsekal na ledě, a to se fakt nešlo nesmát #škodolibejKuba :D

Snad se vám outfit líbil a uvidíme se u dalších článků. Jinak na instagramu jsem avizoval, že od února začínám svoji výzvu "Better by the day", ve který vás provedu svoji proměnou těla a dále mě čeká stěhování se do nového bytu, takže to tu taky nebude chybět. Máte se na co těšit :)

4 komentáře:

  1. Super outfit :) Ta poslední fotka je moc hezká, prej rozsekal na ledě :D Sluší ti to ;)
    Blog Everythin Kate

    OdpovědětSmazat
  2. V tomhle případě by byl škodolibej asi každej :D
    Vážně ti to sekne ;) Mám ráda tenhle typ "bund", když je kluci nosí ;) takže za mě za jedna.

    OdpovědětSmazat