ABOUT AUTHOR

pondělí 6. února 2017

PANDORA GIFT GUIDE


Únor je tady a s ním přichází i svátek zamilovaných, Valentýn, což znamená shánění nějakého dárečku své milované polovičce. U mě to platí dvojnásob, jelikož má Domča o měsíc později narozeniny a já pomalu začínám přemýšlet co pro ní vymyslet a čím bych jí tak mohl udělat radost.


Pamatuju, jak jsem minulý rok vůbec nevěděl co, pořád se ptal kamaráda a ten mi radil Pandoru. A tak jsem se před pár dny vyrazil osobně podívat do Pandory, kde už je Valentýnská kolekce, kterou vás provedu a ukážu pár tipů na dárek.
Po příchodu do krámu jsem si nejprve prošel veškerý sortiment, který je opravdu velký a rozhodoval se co by asi tak bylo nejlepší.Zaměřil jsem se na náramky, protože ty mi osobně přijdou nejzajímavější, už jen proto, že si na ně člověk může dokupovat přívěsky, a tak je každý náramek něčím speciální. Zdobení náramků není podmínkou, náramky samy o sobě vypadají moc hezky a pokud má někdo rád jednoduché a přitom krásné věci, tak se určitě nesplete. Další možností, jak už jsem podotkl, je vyzdobení si náramku. Pokud tedy vaše slečna vlastní náramek z Pandory, vůbec bych nepřemýšlel a šel vybrat nějaký ten korálek
U některých korálků je i napsaný význam, takže nemusí jít čistě o vzhled, ale váš výběr může mít i hlubší význam a to se cení!


Přívěsky z Valentýnské kolekce jsem si nechal ochotným personálem vyndat na vitrínu, kde jsem si zkoušel poskládat různé kombinace korálků a náramku. Mě osobně se líbí jednodušší náramky, a tak jsem volil maximálně 3-4 přívěsky na náramek.

Já volil dvě stejná růžová srdíčka, která jsem doplnil stříbrnou kuličkou
Domče se moc líbí prstýnky a nejlíp pokud jsou navrstvené jako na fotce výše. U prstýnků je ale dobrý znát velikost nebo ji alespoň odhadnout. V případě kdyby se nepovedlo neni problém zboží vyměnit 😊

I takto může vypadat vyzdobený náramek, spíš ale u někoho kdo už ho nějakou tu dobu vlastní
Jako poslední bych chtěl zmínit, že existuje i kožená varianta náramku, která je dělaná v různých barvách a stejně jako u stříbrného náramku se může dozdobit přívěsky či klipy.

Tak kdo z koho? Stříbrná nebo kožená varianta?

Doufám, že se vám můj menší průvodce po Pandoře líbil a do komentářů mi napište zda máte radši stříbrné nebo kožené náramky s více či méně přívěsky / klipy. 

3 komentáře:

 1. Pandora má nádherné šperky :) Já osobně mám ráda jednoduché kousky, a určitě bych byla pro stříbrný náramek s jenom pár korálky :) Ale já jsem na šperky dost nevděčná :D Náušnice a prstýnek nikdy neměním, na ruce navíc nosím hodinky - to je přesně šperk pro mě :D A řetízky nenosím :) Asi nejsem moc typická dívka :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mně se docela líbí, když je ten náramek právě s hodinkama :)

   Smazat
 2. Já osobně moc Pandoru nemusím, ale ta kožená varianta je docela hezká :)

  OdpovědětSmazat