ABOUT AUTHOR

pondělí 17. dubna 2017

DŽÍSKA A HOLÉ KOTNÍKY

Krásné Velikonoce všem! Počasí bohužel nevyšlo, až na chvíle sluníčka, ale co se dá dělat. Jen doufám, že se nevyplní předpověď na úterý, která hlásí dokonce sníh, jen to ne. No a jakej je můj program na dnešní den nebo co jsem vlastně dělal po celý prodloužený víkend? 
Tak si to pojďme v rychlosti projet 😁
V pátek večer jsem si zašli na Aperol do Cobry s mým bráchou a jeho přítelkyní. V sobotu jsme měli v plánu výlet do Liberce na Ještěd, ale kvůli neustále se měnícímu se počasí jsme to odložili a místo toho si udělali výlet za kulturou, konkrétně do Doxu, kde je krásná instalace obří vzducholodi Gulliver. V neděli jsme zas zašli na Body exibition, no a dnes se musim učit jelikož příští dva dny mě čekají dva předtermíny, achjoo zkouškový je zase tady.

Dost vyprávění o tom co jsem dělal a rychle k outfitu. Musim se přiznat, že tohle je moje první džíska, když nepočítám tu kterou mi koupila mamka, když jsem byl ještě malej kluk a jsem fakt rád za tuhle koupi. Skombinoval jsem jí s long fit mikinou z mého oblíbeného Jack&Jones, roztrhanými džínovými kalhotami, které jsou čím dál víc roztrhaný, jelikož se neumím oblíkat 😅 a bílými, ikdyž trošku špinavými, slip-ony :)

/ Džíska - Zara / Mikina - Jack&Jones / Džíny - Zara / Slip-ons - Huf / Hodinky - Daniel Wellington /

Doufám, že jste si hezky užili Velikonoční prázdniny a nepřišli zkrátka při koledě ✊

4 komentáře: