ABOUT AUTHOR

středa 26. dubna 2017

RANDOM FOTKY A NOVINKA

Všechny vás tu vítám. Moje psací morálka je aktuálně velmi tristní, ale slibuju, že se to zlepší. V dnešním článku uvidíte takovou směsici fotek. Pár fotek z naší nedávné návštevy Doxu, o které se už Domi zmínila ve svém článku a zbytek fotek tvoříme taky my dva, jak jinak :D Zárověň vám řeknu na co se chystám a co vás čeká nového na blogu. Pravidelně! 

Už tento týden na blogu uvidíte článek s receptem na zdravý oběd. Tím to ale nekončí, budu přidávat pravidelně. Sám tomu nevěřím. Ano, rozhodl jsem se vařit zajímavé a hlavně zdravé recepty. Bude se jednat především o hlavní jídla, objeví se zde i nějaké tipy na svačiny, deserty a smoothies. Proč jsem se pro to rozhodl? Moje mamka je výživový specialista a manažerka neziskové organizace Skutečně zdravá škola. Aktuálně se rozhodla aktualizovat své webové stránky na kterých budou její a i mé zdravé neobyčejné recepty. Já se tedy rozhodl mamce vypomoct, jelikož je velmi časově vytížená. Já rád fotím a stravuju se zdravě, takže si rád rozšířím obzory a hlavně vyzkouším nové recepty a varianty jídel, jelikož mě ta moje jednolitá kuchyně už tak trochu leze krkem, no co si budem povídat. Taky mi přijdě skvělé, že se s vámi budu moct o vybrané recepty podělit :) 
Trošku uhlazenejší outfit. Byl jsem totiž v Assessment centru v O2, kde jsem podstoupil výberové řízení na intership pozici junior marketingový specialista. Tak držte palce!


Tak to by stačilo! Myslím, že jste můj obličej viděli až až. V pátek se těšte na nový článek :)

5 komentářů:

 1. Tvyho krasnyho cumaku neni nikdy dost :-P Neplanujes treba tocit videa?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Noo :D Jakoby přemýšlel jsem o tom, do budoucna bych asi rád začal, asi první s nějakými cvičícími :)

   Smazat
 2. Teda, ty jsi jak Enrigue Iglesias, jak jsi teď tak čmoudlý v obličeji, sluší ti to:)

  OdpovědětSmazat
 3. Děkujuu, takovej kompliment ten Enrique :)

  OdpovědětSmazat
 4. Tak na ty recepty se těším! A palce držím, ať ti to vyjde! :)

  fellienm.com

  OdpovědětSmazat