ABOUT AUTHOR

pátek 12. května 2017

IN LOVE S MOJÍ KOŠILÍ

Jak jsem avizoval v předešlém článku, tak se hlásím s outfitem složeným z nedávno pořízených kousků, které jsem vám již představil v HAULU, teda až na košili, která mi přišla během týdne. No a právě z té košile mám největší radost.
Asi si říkáte: "vždyť je to jen obyčejná bílá košile". Ano bílá je, ale rozhodně není obyčejná, a to díky detailu u krku, který se jmenuje Collar pin. Už je to nějaký rok kdy jsem poprvé viděl košili s podobným zapínáním a říkal jsem si: "sakra, ta je boží!" Asi půl roku zpět prodávali podobnou v Zaře, ale bohužel neměli mojí velikost. Nicméně jsem jí konečně sehnal na zahraničním eshopu a jsem nejvíc štastnej. 


Tak tady máte ten detail, který tuhle obyčejnou košili posouvá úplně jinam 🙌 Řetízek jde ze spony sundat, takže jsou dvě možnosti jak košili nosit.

/ Bunda - Zara / Košile - Asos / Džíny - Zara / Boty - Ralph Lauren / Hodinky - Daniel Wellinghton /

Jestli jste se "dočetli" až sem, tak gratuluji. Přežili jste záplavu mých fotek😆

Doufám, že se vám tenhle outfitový článek plný fotek líbil a vy mi do komentářů napište jak se vám líbí moje nová košile. Doufám, že jo 😁

7 komentářů:

 1. Zajímavý a efektivní detail :) Bílou košilí se nedá nic zkazit :)

  OdpovědětSmazat
 2. Mně to přijde celý takový... holčičí...

  OdpovědětSmazat
 3. No musím říct, že je to hodně zajímavej detail! Úplně pozvedne obyčejnou bílou košili a vlastně celý outfit! :) Super!

  OdpovědětSmazat
 4. Ta košile je fakt boží, hlavně díky tomu zapínání, tak jak píšeš :)
  Navíc, bílá košile je must have každého šatníku, jak dámského, tak pánského ;)

  OdpovědětSmazat