ABOUT AUTHOR

úterý 30. května 2017

SPECIÁLNÍ OUTFIT

Příjde mi to jako věčnost co jsem byl někde fotit, poslední dobou totiž většinu času trávím doma nad učením. Pak když se k tomu přidá stres, blbá nálada, tak člověk nemá chuť nic dělat. Proto jsem hrozně rád za nafocení tohohle outfitu, protože to pro mě bylo takové chvilkové osvobození od všeho negativna. 
Asi se ptáte proč SPECIÁLNÍ OUTFIT, když je úplně obyčejný? Specální je pro mě, protože jsem si focení užil, cítil jsem se uvolněný, šťastný, v ten moment mě prostě nic netížilo, všechny mé chmury šly stranou. Občas stačí fakt málo, třeba jen blbůstka a svět se hned zdá hezčí :)

A při jaké příležitosti že to bylo focené? Poslední dny jsme párkrát zavítali do CAFEDU, kavárny kam se mladí lidé chodí učit. No a když vidíte okolo sebe všechny zapáleně se učit, tak to tu vaši prokrastinační prdelku prostě nakopne, aby taky něco dělala :)
Outfit je v podstatě jednoduchý, u kluků nelze nic moc vymýšlet, alespoň tak mi to příjde. Černé tričko s kostkovanou košilí, ohrnuté rukávy samozřejmě. Džíny ohrnuté nad kotníky a výrazné červené tenisky. 
Btw: Poslední dny přemyšlím co se vlastně tak nosí v létě 😅 Holky mají milión možností a kluci mi přijdou odkázaní na kraťasy a triko,  fuuu.

Tady jeden úsměv pro mé čtenáře :D
/ Košile - Zara / Triko - Pull&Bear / Džíny - Zara / Boty - Aldo / Hodinky - Daniel Wellinghton /

Doufám, že se vám můj outfit líbil a zase příště :)

2 komentáře:

  1. Mám tenhle outfit na klucích ráda! Flanelka, jednobarevné triko a džíny - na tom se prakticky ani nedá co zkazit :) v jednoduchosti je prostě krása! A rozhodně souhlasím s tím, že vy si moc nevyhrajete s outfitem, protože všechny možný doplňky by to mohly přebít a už by to nebylo hezký :)

    OdpovědětSmazat