ABOUT AUTHOR

čtvrtek 29. června 2017

MIKYNA COFFEE POINT A VÝLET NA JEŠTĚD

"A nebe nad městem, v kotlině snů voní deštěm, kotvíme v káře, parkáč záře, Ještěd, hory a oblaka kouře, jsem z LBC, vlajka týmu hrdě dál visí, procházim už asi stou misí, furt plno životů a tisíc vizí."

Tak přesně tahle sloka od Paulieho Garanda mi hraje v hlavě a rádiu pokaždé když jedu do Libereckého kraje. Často si jí i zpívám. Miluju jí.
Do Liberce jsem plánoval jet už nějaký ten měsíc, bohužel teď vážně nebyla vhodná doba. Nicméně jsem musel na pracovní pohovor do Jablonce, který leží hned vedle a rozhodl se, že to spojím s Libercem a bude to parádní celodenní výlet. A taky že byl. Vyrazili jsme ráno abychom stihli snídani v Mikyna coffee & food point, nicméně nastali komplikace a to v pohodobě uzavřené dálnice. Takže jsme přijeli v 11 hodin a to už snídaně nedělají, ale sympatická obsluha udělala výjímku a my si mohli na živo vychutnat všechny ty dobrůtky nad kterými jsme doteď slintali na instagramu.
Další zastavka Ještěd. Na pražáky jsme se vyvezli autem skoro až na vrch. Lituju, že nebylo víc času. Jen tak bych si sednul, uvolnil se a nechal se pohltit pohledem do nekonečné krajiny.
Po Ještědu jsme se opět vrátili do Mikyny a tentokrát si dali výborné polední meníčko, které jsem si nevyfotil, asi velkej hlad. Celkově jsem skoro nefotil, ani jsem si nevzal svůj foťák, no nechápu. Ale jak řekl frontman skuniny THE 1975 na úterním koncertu. "Vypnětě si telefony a užijte si přítomnej moment." Teď a tady. A já souhlasím, je skvělý se nenechat rozptylovat a soustředtit se na přítomnou chvíli, co nejvíc si jí užít. Fotit taky, ale hlavně si to užít :)
Tak takovej byl můj den. Po dlouhý době plnej pozitivní energie. Bohužel nemáme žádnou společnou fotku, takže jsem tu furt já, ale tak snad jindy :) Já doufám, že se vám článek líbil a doporučuju a chtěl bych abyste mi napsali nějaké tipy na super výlety :)

3 komentáře:

 1. Tak to jste měli skvělé, že vám udělali výjimku! To jídlo vypadá neuvěřitelně, hned jsem na něj dostala chuť, nevím, co vypadá líp, jestli dortík nebo ta miska! :)
  Souhlasím s těmi slovy, že je třeba, abychom si užili přítomný okamžik bez světa elektroniky a internetu, byť je na chvíli.
  Každopádně fotky vypadají opravdu skvěle :)
  Janet

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Obojí bylo výborný!
   Děkuju moc a jsem rád, že to vidíš podobně :)

   Smazat
 2. Máš moc hezký blog a líbí se mi tvůj styl psaní. Dávám odběr a těším se co vymyslíš :-)
  Šárka z blogu skarkiska.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat