ABOUT AUTHOR

pátek 23. června 2017

V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA

"V jednoduchosti je krása" Asi všichni známe tenhle citát a já bych se chtěl o něm krátce rozepsat. V dnešním světě můžete okolo sebe vidět spoustu lidí, kteří se snaží někoho napodobovat nebo kopírovat, mluvíme o oblečení.
Proč ale napodobovat někoho styl, když to pak nejste vy? Každý by si měl najít svůj styl oblékání, takovej, který mu je pohodlný. Já sám nemám jen jeden styl, střídám jich víc. Ano, taky jsem se zkoušel obléknout přesně podle mých vzorů, ale nikdy jsem se necítil sám sebou a to mi vadilo, protože pro mě je nejdůležitější abych se v tom co mám na sobě cítil pohodlně a spokojeně. Rozhodně to neni o drahých značkách, ikdyž je příjemné mít nějaký ten dražší kousek, ale v podstatě můj šatník tvoří basic věci a když se mě zeptáte jakej je můj oblíbenej look, odpovím, džíny, basic tričko a tenisky.

Můj dnešní look je taky poměrně jednoduchej. Oblíbená kožená bunda, pod ní basic tričko s nápisem. Chinos kalhoty a bílé tenisky. Věci jako koženou bundu, basic trička, bílé tenisky můžete prostě kombinovat skoro se vším. Pak k tomu stačí přidat nějaký pěkný detail, jako hodinky, náramky  a je to 😊 Mně v tomhle případě se líbí, jak mi ladí dirka u tkaniček od bot s prošívkou u kalhot 🙇


/ Bunda - Zara / Tričko - Pull&Bear / Chinos - Zara / Boty - Raplh Lauren / Hodinky - DW /
Tak snad se vám můj dnešní look líbil a napište mi jestli souhlasíte s mým názorem, budu rád když uslyším i váš pohled na věc :)

5 komentářů:

 1. Kdybychom chodili všichni v tom stejném, možná by sice skončily rozdíly a "hádky" o tom, kdo co má lepší a kdo má víc nebo nemá víc peněz,..
  Ale tak by se nikdo nemohl projevit, neukázal by lidem svou osobnost a co si budem, často se dává na první dojem. Každý by měl nosit, to co se jemu líbí, v čem se cítí dobře a co je v rámci jeho finanční možnosti. :)
  Janet

  Ps: Ta bunda je fakt skvělá :)

  OdpovědětSmazat
 2. súhlasím, že v jednoduchosti je krása, a často si vyberám práve basic kúsky, alebo čisté línie na oblečení...a napríklad taký all black outfit je podľa mňa vždy skvelý :)
  inak detail s prešívaním a dierkou na teniskách je super :D
  MakeUpByVeo

  OdpovědětSmazat
 3. Přiznám se, že jsem od článku čekala trochu více. Nerada hnidopiším ohledně češtiny, ale tady už mi to přijde moc a něco mě bije do uší.

  Napřklad:
  - "...takovej,který..." - ideálně "takový, který...", nebo když už, tak "...takovej, kterej...", ale tohle opravdu bije do uší
  - "...někoho styl" - prosím, příště zvolit "...něčí styl". Tohle rve uši.

  Našlo by se toho víc, třeba že před "jako hodinky" nemá být čárka apod. ale to jsou věci, které se snadno přehlédnou a do toho už rýpou jen extrémní kritici, to bych ani neřešila.

  Jinak mi článek bohužel moc nepředal, toto už mi přijde jako celkem všeobecně známí fakt. Spíše bych třeba uvítala tipy ve stylu "jeden outfit na 5 způsobů", zkrátka konkrétní způsoby, jak daný outfit ozvláštnit a obměnit. Přidání nebo vynechání hodinek mi připadá sotva povšimnutelné.

  Puntíkatá Ellie

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Známí" fakt? Jako fakt? :D Ty jsi teda znalec. Známý, známá, známé je dle vzoru mladý, takže Ý, milá odbornice, až budeš příště někoho poučovat ;-).

   Smazat