ABOUT AUTHOR

pátek 21. července 2017

COLOURS OF OSTRAVA

Letošní léto můj druhej festival, tentokrát Colours of Ostrava, kam jsem hrozně moc chtěl, hlavně kvůli mým milovaným Imagine Dragons.
Vyrazili jsme brzo ráno a do Ostravy přijeli tak akorát v době oběda, a proto jsme hned zapluli do A Café, kde jsme si oba dali originální a hlavně vynikající burger s avokadovým dipem a zeleninovými hranolkami. Oběd na jedničku, plus mě naprosto uchvátily prostory místní restaurace. Kombinace černého kovu a pohledového betonu? Bomba.


Po oběde jsme se sjeli ubytovat a vyrazili směr festival. S malou zastávkou ve Starbucks, kde jsem si dal karamelový frappuccino, čukříky čukříky. Do areálu jsem dorazili poměrně brzo, ale i tak jsme stáli ve slušný frontě na šílený výhni, naštestí hned vedle nás otevřeli další vstup, a tak jsme si to naše čekání solidně zkrátili, yeeees :) 
Po vstupu do areálu jsme si vše prošli, koukli, kde co je a skočili se občestvit do Kingswood stánku. Colours jsou s ostatními festivaly nesrovnatelný. Většina z nich se totiž nachází na letiších, takže na rozlehlé ploše, kde nic neni, zatímco Colours se nachází v památkově chráněném areálu bývalých hutí a masivních železáren.


V sedm hodin večer oficiálně započal festival koncertem Birdy, která byla skvělá, i když její písničky nejsou zrovna moc festivalový, lidi si jen tak pobrukujou a lehce se pohupujou :D
Následně jsme se sešli s Domči kamarádem a najednou se z "nemám vůbec chuť pít" stalo, že jsme stáli na baru s panáky :D Přidali se k nám i Lucka z Cup of Style a její přítel Kuba. Nebudu vám popisovat co se dělo a jak to přesně probíhalo, ale bylo to asi takhle. Vydatnej pitnej režim, nezdravý jídlo, šílený tanečky a bolavý nožičky :D
Okolo 12 večer vypukl koncert Imagine Dragons. Hlavní tahák letošních Colours. Trošku jsem se obával jestli jejich vystoupení naživo nebude trošku zklamání. NEBYLO. Úžasná show, sympatický frontman. Skvělý zážitek, hrozně jsem si to užil a zpíval o sto šest, nekecám.

DEN DRUHÝ

Druhý den jsme se sešli s Luckou a Kubou v Kavárně Boule za ušima, kde jsme si dali vydatnou snídani. Až na Lucku jsme všichni zvolili anglickou snídani s domácím žitným chlebem, mňam. Jako dát si ješte ten zákusek v podobě lívanců co jsem chtěl, tak ty boule za těma ušima asi fatk mám :D


Po snídani jsme vyrazili do obchodního centra Nová Karolina, kam jsme si sedli na kávu a něco sladkého. V podstatě jsme od 10 od rána posedávali skoro do 3 odpoledne,  proč by ne :)

H&M BLOCK. Skvělě prostorově řešené místo, který jsme si hned zamilovali. Tahle kombinace netradičních drinků, vynikajících lívanců a inspirativního prostředí se fakt povedla, klobouček.

V mínus 196 stupních dělanej brambůrek. Jen co jsem si ho strčil do pusy, tak ostatní vybuchli smíchy :D
Colours TEAM


Proběhlo i nějaký to foceníčko.

Doufám, že se vám můj článek plnej dojmů, pocitů a fotek líbil a chci poděkovat všem se kterýma jsem si ty dva dny takhle užil.

4 komentáře:

 1. Byl jsi na vsechny dny coloursu a rfp? A ktery festak se ti vic libil a proc? :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne ne, byl jsem vždy 2 dny. Colours se mi líbily rozhodně víc. Jak jsem psal, místo konání je neskutečný, má skvělou atmosféru a byl tu i lepší lineup :))

   Smazat
  2. Mi se prave mnohem vic libilo, kdyz byl Colours na Cerny louce a u hradu nez jak je ted ve Vitkovicich, nevim, co na tom tak vsichni vidi uzasnyho :D

   Smazat
 2. Krásné fotky! Moji kamarádi tam taky byli a já se tam chystám příští rok :). BEAUTYPUSINKA

  OdpovědětSmazat