ABOUT AUTHOR

sobota 8. července 2017

ROCK FOR PEOPLE

"A je to za mnou. Sedim doma na gauči a píšu tenhle mini report o mojí premiéře na hudebním festivalu Rock for People."


V podstatě to byl teprv můj druhý festival, hustý co? Festivalovou premiéru jsem si odbyl pár let zpět na Votvíráku, kde jsem přespával ve stanu a bylo to mega náročný. Tentokrát jsme ale měli pohodlňoučký zázemí, jelikož je Domi z Hradce, takže trošku mamahotel.
Fesťák jsem začali v úterý večer, a tak nějak zrovna nehrálo nic zajímavýho, takže jsme se zdržovali v blízkosti baru a to až do půlnoci, kdy jsem konečně vyrazili na DIE ANTWOORD, kteří byli i přes  3 výpadky zvuku úžasní! Naprosto crazy show! Zabalili jsme to asi okolo druhý v noci, jelikož nás dopoledne čekala cesta na Filmový festival v Karlových Varech. Ve čtvrtek jsme opět vyrazili na Rokáč a tentokrát stihli v totálním vedru vystoupení Debbi a pak Lenny, obě byly perfektní. Rozdali jsme pár voucherů od Zootu, jako ocenění stylově oblečených lidí, což nebylo zas tak snadný. No a den jsme zakončili burgrem v Jamesi Deanovi, kterej byl naprosto perfektní! 

Moc jsme teda nefotili, ale alespoň něco.  Člověk má furt plný ruce drinků a jídla, takže to je trošku složitější 😁 

A co vy, byli jste taky na RFP? 


My ještě plánujeme COLOURS OF OSTRAVA, kde budou mí milovaní Imagine dragons!!

2 komentáře:

  1. Na RFP jsem nebyla, ale na Colours rozhodně pojedu, taky hlavně kvůli Imagine Dragons :D Jenom mě trochu mrzí, že budou vystupovat už první den, takže pak už nepřijde nic lepšího (aspoň teda myslím :D).

    OdpovědětSmazat
  2. Co se týče Colours, tak úplně pláču, že se tam nedostanu, přesně protože IG a nebo taky Lorde....Prostě SAKRÁÁÁ

    OdpovědětSmazat