ABOUT AUTHOR

úterý 19. září 2017

NOVÁ PRÁCE A FOCENÍ PRO REEBOK

Asi před týdnem jsem konečně nastoupil do nové práce, respektive na stáž. Do teď jsem se hlavně staral o svůj projekt, a to designový produkt ZEMENTINE, který nabízím pod záštitou firmy mého taťky a hodlám v tom pokračovat i nadále.
Nicméně jsem se rozhodl, že je čas vyzkoušet si něco nového. Rozšířit si obzory, naučit se novým věcem a nasát atmosféru nové firemní kultury. Proto jsem se rozhodl reagovat na sponzorovaný facebookový post ohledně nabídky stáže do Story TLRS a světe div se, vyšlo to! Po krátkém představení social media týmu, kterého jsem součástí, jsem se ihned zapojil do plného pracovního nasazení a jedna z prvních věcí které jsem se zúčastnil byl překlad pro reklamní spot Reebooku a následovné celodenní focení nové kampaně #craftedbyfitness na Nákladovém nádraží Žižkov.

Focení se ujala zkušená, profesionální fotografka, která odvedla fakt skvělou práci. Odkazy na výsledné fotky, které už běží v kampani na sociálních sítích vám dám na konec článku. Fotili jsme celkem 4 modely/ky. Všichni sportovci, profesionálové a hlavně hrozně fajn lidé. Člověk by vůbec neřekl, že to zabere tolik času a kolik práce a organizace za takovým focením je. Ale všechno jsme to zvládli a spokojeně můžu, asi za nás za všechny říct, že to dopadlo suprově.Odkazy na slíbené fotky máte TADY, TADY a TADY . Je to hrozně fajn pocit, když na mě vyskočí reklamní fotka Reeboku, u jejíž zrodu jsem byl. 

Jinak o mé stáži se určitě někdy rozepíšu. Teď je moc brzo na to abych se pro vás mohl pořádně rozepsat, ale těšte se! :)

3 komentáře:

  1. To je skvělý být součástí něčeho takového! Fotky jsou skvělý, moc ti to přeju! :)

    OdpovědětSmazat
  2. ZEMENTINE vypadá hezky, ale zapracuj na popisku - chápu, že to chceš prezentovat v co nejlepším světle, ale "maximální životnost" a "dokonalý komfort klidové zóny" jako slovní spojení nedávají smysl, zvlášt v tomhle kontextu. Méně je někdy více ;-)

    OdpovědětSmazat