ABOUT AUTHOR

pondělí 25. září 2017

SCIFI AUTO NA ZKOUŠKU

Celý minulý týden jsem měl tu možnost jezdit tímhle krásným autem co stojí za mnou. Přesněji Toyotou C-HR, která si mě totálně získala svým vzhledem i vlastnostmi. Moderní design s nádechem scifi, laděný do tmavých barev. Jo jo, tak to je něco pro mě. Toyota mi tedy zapůjčila tuhle designovku. Jedná se o auto s hybridním motorem, což byla pro mě jedna velká premiéra. Nikdy přetím jsem se s hybridem nesetkal, a tak bylo neskutečně zajímavý zkoumat, jak se auto chová, jak reaguje apod.

Hned po převzetí klíčků od auta jsem do něj nasedl a koukám, že nikde není dírka na klíčky. Chvíli mi šrotovala hlava, a pak jsem objevil tlačítko START/STOP. Sešláp jsem brzdu a stistkl tlačítko. Vše se rozsvítilo a naběhlo. Neslyšel jsem ale start motoru. V duchu si říkám co je špatně a zároveň se modlím aby na mě pán z Toyoty nekoukal, protože na otázku jestli potřebuju něco vysvělit, ukázat či poradit jsem odpověděl, že není třeba :D Tak jsem seděl asi pět minut v autě a nechápal jak se teda  startuje. Pak jsem zkusil sešlápnout pedál. Auto se bezezvuku rozjelo, z čehož jsem byl úplně vypleskanej. Nakonec jsem na to přišel, třikrát hurá pro Jakuba :D Hned na to mě zalil pocit neskutečné radosti.Vždyť mám půjčený tohle krásný auto!


Taylor Swift a jedeš!
Tak moje první seznámení s autem jste si přečetli a teď bych vám chtěl povědět pár věciček, které mě na autě zaujaly. 

  • Spotřeba

Hybridní motor = nižší spotřeba. Jezdit po Praze za 5,2 litrů na 100km je prostě pecka!

  • Bluetooth

Bluetooth propojení audia s telefonem jsem si zamiloval. Navíc auto vám samo odešle na mobil polohu, kde je zaparkováno, takže žádné panické hledání auta.

  • Design

Scifi design, který upoutá pozornost. Nejvíc mě ale fascinovalo odemykání auta. Totiž ze zrcátek vždy svítilo na zem jméno a model auta. Cool vychytávka :)
I Domče slušelo

Během týdne jsem hlavně jezdil po Praze, ale o víkendu jsme si udělali výlet na Kunětickou horu, kde jsem si dokonce pohladil a nakrmil jelena! Z toho měla Domča, tak trochu druhé Vánoce, ale co, já prostě miluju zvířata :) Auto jsme si oba neskutečně oblíbili. Domi dokonce překonala  svůj panický strach z řízení a sama usedla za volant, což je fakt co říct :) Já jsem neskutečně rád, že jsem měl tuhle příležitost, akorát mě mrzí, že to bylo tak krátké. Holt, na tohle se zvyká rychle :D

Žádné komentáře:

Okomentovat