ABOUT AUTHOR

středa 25. října 2017

MŮJ IMPULS

S příchodem podzimu se čím dál víc krátí dny, a to znamená jediné. Míň času na focení. Pokud tedy chodíte do školy a do práce, je docela fuška něco stihnout nafotit než bude špatný světlo, ale i tak se snažim fotit co to jde.

K podzimu se taky váže jedna událost, která v blogerských kruzích nenechá asi nikoho v klidu. Jde o anketu BLOGER/KA ROKU, do které mě nějaká dobrá duše nominovala a já bych vás tímto chtěl poprosit o hlas (ZDE), kterým byste mě podpořili a zároveň namotivovali k pokračování v mé tvorbě, jak tady na blogu, tak i na Instagramu.
Moc dobře pamatuji jak jsem minulý rok seděl v sále na vyhlašování a v hlavě si říkal, že tu prostě chybí dobrý lifestylový bloger s nádechem do fashion. Jaktože tu skoro nikdo není? Vždyť v zahraničí to těm klukům mega frčí a tady nikde nikdo. Taková škoda. Samá blogerka a kluci nic.

A to byl můj IMPULS k blogování. 


Upředl jsem plán a založil blog a začal psát. Zprvu to šlo těžce, trošku jsem se hledal, ale pak se to zlomilo. Najednou šlo všechno přirozeně. A tak dělám co mě baví, snažím se neustále zlepšovat a hlavně inspirovat lidi, ikdyž to občas není vůbec lehké. Je neustále co zlepšovat. 
Rozhodnutím blogovat, veřejně sdílet svůj život, jde člověk v podstatě s kůží na trh, stává se terčem nelítostných anonymů a jejich nevybíravých, často i nenávistných komentářů. Někdy to fakt chce hroší kůži. A tak obrněný proti všemu negativnu, plný odhodlání si jdu za svým. Poháněný podporou od vás, čtenářů, bez kterých by to nemělo smysl.

DĚKUJI ZA PODPORU


/Bomber - C&A / Triko - Siksilk / Kalhoty - Zara / Boty - Converse / Náramek - Lavaliere/

Měli byste vidět všechny ty důchodce jak čučej, když mě viděj s dírama na tričku a kalhotech :D 

Ps: Tričko mám z e-shopu www.basiclevel.sk kde při zadání "jakubkallmunzer" získáte slevu 5euro na nákup.

8 komentářů:

 1. Jednoduše WOW! Styl užasnej! Už delší dobu tě sleduju a ty jsi moje inspirace na Blogování takže děkuju Máš odemně hlas!

  OdpovědětSmazat
 2. Máš můj hlas! Jinýho blogera ani nesleduju. A je dobře, že jsi se do blogování dal a nebál se jít s kůži na trh, jak píšeš. :)

  OdpovědětSmazat
 3. Kuboo milujuuuuu tě��❤️

  OdpovědětSmazat
 4. Hodně dobrý outfit.. všechny ty díry se mi tam právě moc líbí :D

  OdpovědětSmazat
 5. Ja te miluju ��

  OdpovědětSmazat