ABOUT AUTHOR

úterý 17. října 2017

TĚŽKO ŘÍCT

Je to semnou bída poslední dobou. Možná to bude tím, že začla škola, že v práci toho mám čím dál víc, že jsem si zranil nohu a nebo že mám prostě špatnou náladu z toho co se děje kolem. Těžko říct. 
K fotkám. K tomuhle outfitu se váže můj první školní den. Oblékl jsem se na mé poměry docela slušně, svetřík, košilka zapnutá ke krku. Jako kdybych se snažil zapůsobit na profesory. Možná , že i trochu snažil, no a ono to v jedno případě dokonce vyšlo. Outfit jsme fotili před narozeninovou oslavou mého táty. Kdybych nepopletl místo konání oslavy, tak je nenafotíme, takže aspoň že tak! Domi si vybrala stranu s pohledem na Karlův most, no a na mě zbyl pohled na Rudolfinum. Na její krásný fotky se můžete kouknout TADY. A tý mé zas posunem dolu po stránce.

Bunda - Pull&Bear / Svetr - Mango / Košile F&F / Kalhoty - Zara / Boty - Baťa

8 komentářů:

 1. Super zladený outfit a taktiež aj fotky :) K článku..neboj blbé obdobia má každý,ale môžem ťa uistiť,že nikdy netrvajú večne. Pekný deň prajem:)

  Barbie´s Vibe

  OdpovědětSmazat
 2. Krásný outfit, líbí se mi sladění barev i různých materiálů :) Akorát moc nemusím ty skinny kalhoty, ovšem ty máš na to postavu, takže ti i to sluší :D:)) A ať se ti daří!
  BLOG EVERYTHIN KATE

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trošku mi vyrostly nohy, takže jsou víc skinny než kdy dřív no :D Nicméně děkuju :)

   Smazat
 3. Slušný outfit ti sluší, tak ať se daří! Jak ve škole, tak v práci. Pohled na Rudolfinum máš taky super, Praha je krásná. A o popletení místa konání oslavy slyším teď od někoho poněkolikáté, tak mě to pobavilo. :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkujuu :) No, tak když někdo vybere restauraci u Švejka, kterejch je v Praze asi 6....:D

   Smazat
 4. super outfit.. ty barvy ti moc sluší
  Šárka z blogu skarkiska.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 5. Pěkně laděné oblečení :)
  Jak pozoruji, bída je poslední dobou všude jak u mě tak i v mém okolí.
  Proti špatné nálaě se musí bojovat. Jde to těžko, ale časem se to překoná.

  OdpovědětSmazat