ABOUT AUTHOR

čtvrtek 16. listopadu 2017

BLOGER?

Chtěl bych všem co pro mě hlasovali a co mě podporovali, moc poděkovat. Strašně si vašich hlasů vážim! Můj cíl, Top10, jak jste si mohli všimnout, nevyšel. Nic se neděje, pokračuju dál a třeba za rok to vyjde.

Můj pohled na blogery v Top10?


Tak teď budu hodně upřímný. Pro mě to totiž, až na Kubu, který mi příjde svým stylem nejbližší, tu moc žádní blogeři nejsou, mluvím o Top10. Ješte teda Miroslav Čížek mi příjde docela zajímavý, jinak moc nevim. Pro některé by tu ale měla být uplně jiná kategorie, nejlíp soutěž.

Ono samotné slovo bloger je dost ošemetné. Co to vlastně znamená, co si pod tim má člověk představit? Když si já řeknu slovo bloger, představím si lidi jako je Magic fox, Adam Gallagher apod. To jsou pro mě blogeři. Když se kouknu u nás? Tak ani pořádně nevim co na to říct. Nicméně  chápu, že každý z nás může mít a určitě má jiný pohled na to kdo a co je bloger. 

Další věc co moc nechápu, když někdo prosí aby ho někdo sdílel a on tak získal víc hlasů. O čem to pak celé je,  když dostaneš hlasy od lidí kteří tě neznaj a vlastně je ani nezajímáš?

Asi to ještě nějaký pátek potrvá než se pánská blogová scéna zvedne, profiltruje a lifestyle, fashion blogeři se trošku vyhoupnou a vybalancují trh zahlcený blogerkama.

Doufám, že si to nikdo nevezme osobně, nechci nikoho urážet či shazovat. Jde pouze o vyjádření mého názoru.

PS: Napište mi do komentářů, kdo se vám vybaví pod slovem bloger. Díky

10 komentářů:

 1. Pod stolem blogger se mi vybaví člověk, který má co sdělit lidem a píše logicky na internet, člověk, který rádi lidem a podobně, jinak doufám, že příští rok budeš aspoň v te TOP 10! ,fandím ti.

  OdpovědětSmazat
 2. Souhlasím s první komentářem. Celkově si myslím, že je u nás ta blogerská scéna, co se kluků týče dost malá. Upřímně krom tebe čtu jen málokoho. Každopádně občas si přečtu i pár těch zahraničních zástupců. Třeba z Německa je to Erik Scholz, který do toho fakt dává hodně a jde to vidět i na jeho příspěvcích. :)
  Jinak z toho, že to tentokrát nevyšlo s TOP 10 si nic nedělej, příští rok je taky možnost a třeba to tentokrát vyjde. :)

  EnthusiasTer

  OdpovědětSmazat
 3. Ja nesleduju nikoho krom tebe, ale popravde je to proste z toho duvodu, ze ses nadhernej a rada na tebe koukam :D a ses takovej milouckej z tech clanku, oddychnu si tady u tebe.

  OdpovědětSmazat
 4. Upřímně ? Spousta mých oblíbených blogerů nebyla ani nominována. Jenže tohle nikdy nebude o obsahu, o té duši toho blogu...Já dala hlas Two Gentlemen, protože mi prostě přišli nejvíce originální a osobitý a měli prostě to něco navíc. Jinak třeba mi přijde hodně špátný, že tam není kategorie Knižní blogerka/bloger.Prostě proč ? Kubo, vůbec to není o té soutěži, podle mě je lepší mít méně hlasů od lidí, kteří tě opravdu čtou, vnímají než od lidí, který na to kliknou jen protože ten a onen Pepík na to kliknul taky a Pepík je slavnej frajer.
  Užij si prodloužený víkend...
  Sabča

  OdpovědětSmazat
 5. Bloger....
  Přestává se mi líbit tahle nálepka. Každý kdo nyní něco takové začíná tak mi přijde, že touží hlavně po hezkém zisku a ne tak ani po tom aby měl své čtenáře, psal něco zajímavějšího než stálé recenze na produkty co zadarmo někde dostává.
  Měl by to být člověk kterého to baví a dělá to jak pro lidi tak pro sebe a ne z donucení. Někdo kdo chytlavě píše a má o čem.
  Blogerství začíná být taková zoufalá honba za popularitou.

  OdpovědětSmazat
 6. Ahoj Kubo, já bych řekla, že by bylo potřeba zapracovat na gramatice ve Tvých článcích. Docela časté chyby a absence čárek bohužel dělají dojem nedotaženosti článků. Přitom by podle mě stačilo jen tomuhle věnovat trochu víc času (zkontrolovat si text po sobě, naučit se nějaký základní pravidla souvětí, vyhledat si slova, která nevím jistě). To jen takový tip ode mě. :-) Hodně úspěchů s blogem, Týna

  OdpovědětSmazat
 7. koukám na tebe poprvé, protoze rozchod s Dominikou je docela aktuální prazske tema ... a tak jsem chtela videt, jestli se k tomu nejak vyjadrujes nebo tak... ale takový nesmysly, co pises a jaky stylem... kecy kecy kecy o ničem... nechapu proc jste se rozesli. Absolutně jste se k sobě hodili. Narcis a narcis.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Příště klidně piš pod svym účtem, protože s timhle stylem psaní se za žadnej anonym neschováš :)

   Smazat
  2. Já myslím, že je každému do jejich rozchodu či nerozchodu prd a nejvíc si zhodnotí oni sami, zda se k sobě hodí. ;-)

   Smazat